Akademia Rysunku - Grażyna Wesołowska

opłaty

Akademia Rysunku - gimnazjaliści opłaty

Czołową pozycję potwierdzamy wysokimi wynikami egzaminów wstępnych naszych absolwentów, którzy rywalizując z ponad 1000 kandydatów bez wyjątku zdają egzaminy wstępne z rysunku uczelni w Polsce, w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Kurs roczny wyodrębnia miesięczne bloki zajęć. Blok miesięczny obejmuje 12 godzin podlegających opłacie. Cena 60 min. zajęć wynosi 34 zł.. Materiały do pracy zapewnia Akademia Rysunku.
Lekcje nie odbywają się w święta i ferie, a opłaty są dostosowane.
Rezerwuj telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy - wybierz "kontakt". Pełnych formalności rezerwacji wraz z wpłatą "wpisowego" w wysokości 100 zł., - a konto pierwszej miesięcznej wpłaty -, możesz dokonać w biurze Akademii Rysunku. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem 91 421 37 18. Należy pamiętać, że z uwagi na duże zainteresowanie zajęciami w Akademii Rysunku, wszystkie miejsca są przydzielane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Dlatego prosimy o nie zaniechanie pełnych formalności zapisu, aby uniknąć rozczarowania. Uwaga: informacje podane na stronie są w miarę możliwości dokładne. Zapewniamy, iż dokładamy starań, aby każdy program był realizowany zgodnie z opublikowanym programem zajęć Akademii Rysunku. Akademia Rysunku zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania Kursu w wyniku okoliczności pozostających poza jej kontrolą.