Akademia Rysunku - Grażyna Wesołowska

organizacja zajęć

„... postaraj się najpierw dobrze opanować perspektywę, następnie dokładnie proporcje człowieka i innych stworzeń oraz zapoznaj się z formami budynków i innych rzeczy znajdujących się na ziemi ... ”Leonardo da Vinci
Akademia rysunku - organizacja zajęć

Nauka rysunku trwa od września do czerwca. Na zajęcia może uczęszczać młodzież klas licealnych. Nauka odbywa się w grupach do 6 osób, co pozwala prowadzącemu zajęcia poświęcić każdemu uczniowi optymalną uwagę, która gwarantuje jego indywidualny rozwój i systematyczne postępy.
Realizacja programu rocznej nauki w Akademii Rysunku obejmuje trzydzieści lekcji, rozłożonych na bloki miesięczne - po 3 lekcje w każdym miesiącu. Każda z nich trwa 240 min.. Grupy maturzystów otrzymują godziny dodatkowe na zasadach określonych przez Akademię Rysunku.
Jeśli jesteś uczniem lub rodzicem ucznia, który marzy o zostaniu architektem, ale nigdy nie rysował bądź chce rozwijać swoje naturalne zamiłowanie do rysunku, prosimy o niezwłoczny kontakt. Prosimy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.